خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport 


قیمت : 2880000 تومان


برند : Jabra


خرید پستی هدفون جبرا مدل Elite Sport 


قیمت هدفون جبرا مدل Elite Sport  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.هدفون جبرا مدل Elite Sport


 


نقد و بررسی تخصصی

شرکت جبرا با معرفی هدفون Elite Sport به‌صورت جدی وارد بازار رقابتی هدفون‌های بی‌سیم توگوشی شده است. با این‌حال علاوه‌بر حذف کابل رابط بین دو گوشی (توگوشی‌ها به‌صورت جداگانه از هم عمل کرده و با سیم به هم وصل نشده‌اند)، شرکت جبرا حسگر ضربان قلبی را که درواقع از هدفون Sport Pulse قرض گرفته ‌شده، در این هدفون لحاظ کرده است. شرکت‌هایی مانند سامسونگ و موتورولا مدل‌های خود را در زمینه‌ی هدفون‌های بی‌سیم روانه‌ی بازار کرده‌اند و درنتیجه شرکت جبرا با رقابت سنگینی روبه‌روست. این هدفون‌ها در درجه‌ی اول هدفون‌های ورزشی و تمرینی هستند و درنتیجه انتظار نداشته باشید که آن‌ها را در تمام مدت روز در گوش خود داشته باشید.

طراحی و ساخت

هدفون‌ها نسبتا بزرگ طراحی شده‌اند؛ با این‌حال هنگام استفاده از گوش‌های شما بیرون نمی‌زنند. یکی از توگوشی‌های این هدفون، توگوشی اصلی است که کنترل ضربان قلب و کنترل‌های تماس تلفنی مانند پاسخ‌گویی و رد تماس و پخش و توقف موسیقی در آن تعبیه ‌شده‌اند. دکمه‌های دیگری هم در هدفون اصلی تعبیه شده است که برنامه‌ی Jabra Sport Life را در طول تمرین اجرا می‌کند و وضعیت را گزارش می‌دهد. گوشی دوم، کنترل‌ بلندی صدا و آهنگ قبلی/بعدی را برعهده دارد.

از هدفون اصلی می‌توانید به‌تنهایی در مواقعی استفاده کنید که می‌خواهید صدای محیط بیرون را بشنوید. در این حالت، موسیقی به‌صورت مونو از یک هدفون پخش می‌شود.

دو هدفون توگوشی با استفاده از «القای مغناطیسی نزدیک» (Near field magnetic induction) با همدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. توگوشی دوم درصورتی‌که در نزدیکی توگوشی اصلی باشد، به‌صورت خودکار روشن می‌شود. توگوشی اصلی با استفاده از بلوتوث به تلفن همراه هوشمند شما متصل می‌شود.

صرف‌نظر از بی‌سیم یا باسیم بودن، یکی از موارد بسیار مهم در هدفون‌های ورزشی، راحتی استفاده است و باید بگوییم هدفون Elite Sport در تمامی موارد در زمینه‌ی راحتی استفاده عملکرد بسیار خوبی دارد. توگوشی‌ها همراه سرگوشی‌های سیلیکونی عرضه می‌شوند و به‌خوبی در گوش ثابت می‌شوند.

سرگوشی‌های سیلیکونی صدای محیط را به‌خوبی فیلتر نمی‌کنند و شاید برای استفاده در محیط‌هایی مانند جاده یا طبیعت مناسب باشند؛ زیرا در این مکان‌ها فرد نیازمند آگاهی از محیط اطراف است. از سوی دیگر سرگوشی‌های فومی صدای بیشتری را از محیط‌ اطراف فیلتر می‌کنند که برای استفاده در محیط‌های شلوغ مانند باشگاه ورزشی بسیار مناسب است.

حالت سودمند و کاربردی به نام «HearThrough» در این هدفون تعبیه شده است که از میکروفن دستگاه استفاده می‌کند تا صدای محیط را در مواقع لازم به داخل گوش راه دهد تا کاربر بدون خارج‌کردن توگوشی‌ها، از محیط اطراف خود آگاه شود. می‌‌توانید هدفون خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که با Pause کردن موسیقی، صدای بیرون به داخل هدایت شود یا اینکه صدای بیرون هنگام گوش‌دادن به موسیقی هم به داخل راه داده شود. این قابلیت بسیار مفید است؛ زیرا به کاربر اجازه می‌دهد تا در مواقع لزوم بدون خارج‌کردن هدفون‌ها از گوش (هدفون‌ها تا حدود زیادی صدای بیرون را فیلتر می‌کنند) با شخصی به صحبت بپردازد. سه سایز برای wing tipهای هدفون تعبیه شده‌اند. با استفاده از آن‌ها توگوشی‌ها به‌خوبی در گوش شما قرار گرفته و می‌توانید بدون نگرانی از درآمدن توگوشی‌ها از گوشتان، با خیال راحت به ورزش بپردازید.

 

 

همان‌گونه که انتظار می‌رود، هدفون‌ها در مقابل آب مقاوم هستند و از استاندارد IP67 بهره می‌برند. درنتیجه می‌توان گفت توگوشی‌ها در مقابل تعریق و رطوبت نسبی مقاوم هستند. توجه داشته باشید که این هدفون در برابر عواملی مانند تعریق و رطوبت مقاوم است و نباید آن را ضدآب تلقی کنید؛ بااین‌حال برخی ادعا می‌کنند که این هدفون‌ها تا ۳۰ دقیقه در عمق یک‌متری آب می‌توانند دوام بیاورند؛ اما توصیه‌ی ما این است که صحت این ادعا را آزمایش نکنید.

قابلیت‌های مدیریت تمرین و نرم‌افزار

نرم‌افزار Jabra Sport Life قابلیت‌های بسیار خوبی در زمینه‌ی مدیریت تمرین ارائه می‌‌دهد که در مدل‌های قبلی هم مورد استفاده قرار گرفته است. بااین‌حال وقتی این نرم‌افزار را با هدفون Elite Sport استفاده می‌کنید، با قابلیت‌هایی روبه‌رو می‌شوید که در استفاده با مدل‌های قبلی دیده نمی‌شوند.

 

همانند هدفون Sport Pulse می‌توان حداکثر میزان VO2 را در تست‌های ۱۵دقیقه‌ای مشاهده کنید که طی آن‌ مدت باید در ضربان قلب خاصی بدوید. در پایان، امتیاز VO2 شما (حداکثر میزان اکسیژنی که می‌توانید طی ورزش سنگین استفاده کنید) نمایش داده می‌شود. این موارد روش‌های بسیار خوبی برای نظارت بر پیشرفت شما در طول زمان هستند.

 

 

تست‌های دیگری وجود دارند که از حسگر ضربان قلب استفاده می‌کنند. برای مثال تست Cooper میزان دویدن شما را در ۱۲ دقیقه می‌سنجد؛ البته اگر فقط بخواهید بدوید، می‌توانید با استفاده از GPS تلفن همراه هوشمند و نرم‌افزار Sport Life مسیر دویدن خود را نشان کنید؛ همچنین می‌توان دویدن‌های مقطعی را اجرا کرد که هدفش ضربان قلب یا سرعت خاصی است. فعالیت‌های ورزشی دیگر مانند دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، اسکی و حتی اسکیت‌سواری هم در این برنامه وجود دارند. نکته‌‌ای که در هدفون Elite Sport ارائه شده، تخمین سرعت است. با استفاده از سطح آمادگی جسمانی‌تان، می‌توانید به سرعت تخمینی خود برای فواصل مختلف مانند ۱۰ کیلومتر، نیمه‌ماراتن یا ماراتن برسید.

کیفیت صدا و تماس

کیفیت صدای Elite Sport شگفت‌انگیز است. گرما و غنای شگفت‌انگیزی در صدای این هدفون شنیده می‌شود و BASS به‌خوبی تولید می‌شود. هدفون‌های ورزشی در زمینه‌ی تولید BASS یا خیلی افراط می‌کنند یا آن را خیلی کم لحاظ می‌کنند. هدفون Elite Sport تعادل خوبی در BASS و Treble برقرار می‌کند.

 

تماس در هدفون Elite Sport بسیار رضایت‌بخش است. اگر چه توگوشی‌های این هدفون بسیار کوچک هستند و در گوش قرار می‌گیرند، میکروفون این هدفون به‌خوبی صدای شما را دریافت کرده و انتقال می‌دهد و طرف مقابل از کیفیت صدای شما لذت می‌برد. فرقی نمی‌کند که در حین تماس از هر دو هدفون استفاده کنید یا یکی، درهرصورت کیفیت صدای شما بسیار خوب است. درون هر یک از توگوشی‌ها دو میکروفون تعبیه شده است. یکی از این میکروفون‌ها برای دریافت صدای کاربر بوده و دیگری وظیفه‌ی حذف صدای محیط را بر عهده دارد.

عمر باتری و شارژ

در هدفون‌های بی‌سیم و بلوتوثی عمر باتری همواره معضل بزرگی بوده است و در مورد این هدفون هم این معضل وجود دارد. عمر باتری تنها ۳ ساعت اعلام شده است. خوشبختانه با استفاده از کیس شارژ دستگاه می‌توان هدفون را تا دو بار شارژ کرد و مدت‌زمان کلی استفاده از هدفون را به ۹ ساعت رساند که البته باید میزان تأخیر برای شارژ را هم در نظر داشته باشید. فناوری شارژ سریع، این هدفون را در عرض ۱۵ دقیقه برای یک ساعت استفاده شارژ می‌کند.

نتیجه‌گیری

همان‌گونه که از نام این هدفون‌ها برمی‌آید، هدفون Elite Sport پیشرفته‌ترین هدفون ورزشی است که جبرا تابه‌حال تولید کرده است. این مدل بهترین فناوری‌های مدل‌های قبل را گرفته و در قالبی کاملا بی‌سیم ارائه داده است. این هدفون ایراداتی مانند عمر کوتاه باتری دارد؛ اما از سوی دیگر قابلیت‌های نرم‌افزاری و کیفیت صدای آن ارزش خرید این محصول را چندین برابر کرده است.


  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده، ضربان قلب کاربر را محاسبه می‌کند. این ایرباد‌ بی‌سیم است و از طریق بلوتوث به دستگاه وصل می‌شود و نسخه‌ی بلوتوث آن 4.1 است. ایرباد Elite Sport از نوع هدفون‌های توگوشی است و به خوبی در گوش جای می‌گیرد. این هدفون میکروفن دارد و برای پاسخ به تماس‌هایتان نیازی نیست گوشی را از جیب خود خارج کنید. ارگونومی هدفون بی‌سیم Elite Sport کاملا سازگار با گوش است و به‌سادگی از روی گوش نمی‌افتد. روی هدفون جبرا دکمه‌هایی برای تنظیم صدا، کنترل موزیک و پاسخ به تماس‌ها وجود دارد. بنابراین برای انجام این کارها به‌هیچ‌وجه به دسترسی کامل به گوشی موبایل نیاز ندارید. باتری تعبیه شده برای هدفون Elite Sport امکان سه ساعت پخش موسیقی و مکالمه را فراهم می‌کند. اگر تمایل دارید با آن ورزش کنید و بدوید، اپلیکیشن Jabra Sport Life را دانلود کنید تا امکانات ویژه‌ای برایتان مهیا شود. بهتر است بدانید رطوبت و عرق‌کردن آسیبی به آن وارد نمی‌کند. حساسیت میکرفون آن ۳۸- دسی‌بل است و از فناوری کاهش نویز بهره می‌برد تا صدایی شفاف را به گوش مخاطب پشت خط برساند. محدوده فرکانس برای هدفون ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ هرتز و برای میکروفن آن ۱۰ تا ۱۰۰۰۰ هرتز است. سرگوشی‌های آن سیلیکونی هستند و در صورت مناسب نبودن آن‌ها برای اندازه‌ی گوشتان می‌توانید آن را با سرگوشی‌های یدکی که در بسته‌ی آن موجود هستند و اندازه‌های متفاوتی دارند تعویض کنید. 


 تصاویر بیشتر


 هدفون جبرا مدل Elite Sport
هدفون جبرا مدل Elite Sport
هدفون جبرا مدل Elite Sport


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.هدفون جبرا مدل Elite Sport
هدفون جبرا مدل Elite Sport
هدفون جبرا مدل Elite Sport


 


 

مشخصات، قیمت و خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport | دیجی‌کالارتبه: ۳٫۴ - ‏۱۷ مرورخرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport و قیمت انواع هدفون، هدست و هندزفری جبرا از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های هدفون، هدست و هندزفری جبرا با بهترین ...

مشخصات، قیمت و خرید هدفون بی سیم جبرا مدل Elite 65T | دیجی ...رتبه: ۴ - ‏۵ مرورخرید اینترنتی هدفون بی سیم جبرا مدل Elite 65T و قیمت انواع هدفون، هدست و هندزفری جبرا از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های هدفون، هدست و هندزفری جبرا با بهترین قیمت در دیجی‌کالا. ... هدفون جبرا مدل Elite Sport. ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان. هدفون بی‌ ...

لیست قیمت هدفون جبرا مدل Elite Sport | ترب

خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport ، خرید Jabra Elite Sport Headphones ، لیست قیمت هدفون جبرا مدل Elite Sport ، لیست قیمت Jabra Elite Sport Headphones ...


HeadphoneJabra Elite Sport |هدفون جبرا Elite Sport - ...

Jabra Elite Sport Headphones هدفون جبرا مدل Elite Sport. هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده که ضربان قلب کاربر را محاسبه می‌کند. این ایرپاد‌ ...


Jabra Elite Sport Headphones هدفون جبرا مدل Elite Sport - ...رتبه: ۴٫۲ - ‏۶ رأی - ‏‎ریال ۲۸٬۸۰۰٬۰۰۰Jabra Elite Sport Headphones هدفون جبرا مدل Elite Sport. 2,880,000 تومان ... هندزفری بلوتوث ورزشی جبرا مدل Elite Sport وضعیت: نا موجود. نشت آپ · 2.8 تهران-تهران.

نگاهی به هدفون ورزشی جبرا Elite Sport و مقایسه آن با استپ ...

۱۶ تیر ۱۳۹۸ - اولین نسخه این هدست در سال 2016 به بازار عرضه شد و یک سال بعد، هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم با طول عمر باتری بیشتر عرضه شد.


مشخصات، قیمت و خرید هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل ...

هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده، ضربان قلب کاربر را محاسبه می‌کند. این ایرباد‌ بی‌سیم است و از طریق بلوتوث به دستگاه وصل می‌شود و نسخه‌ی ...


هدفون جبرا مدل Elite Sport رنگ مشکی گارانتی یکسال ...

هدفون جبرا مدل Elite Sport مشخصات کلی نوع اتصال: بي‌سيمرابط: بلوتوثمقاومت در برابر آب: داردمقاومت در برابر رطوبت و عرق: داردباتري: دارد.


هدفون جبرا مدل Elite Sport | لوازم جانبی موبایل - موبوتک

هدفون جبرا مدل Elite Sport Jabra Elite Sport Headphones. دارای میکروفن. قابلیت محاسبه ضربان قلب. دارای فناوری کاهش نویز. قابلیت ورزش بااستفاده از اپلیکیشن ...


هدفون جبرا مدل Elite Sport | دیجی سارتبه: ۴ - ‏۱ رأیخرید، قیمت و مشخصات فنی هدفون جبرا مدل Elite Sport، خرید هدفون ورزشی جبرا مدل Elite Sport، خرید هدف.

مشخصات فنی و قیمت هدست بی سیم جبرا مدل Elite sport| ...

هدست بی سیم جبرا مدل Elite sport که مناسب برای سیستم عامل اندروید و iOS است، دارای میکروفن و فناوری کاهش نویز می باشد و همچنین قابلیت محاسبه ضربان قلب را ...


هدفون جبرا مدل Elite Sport | لندیکا

قیمت و خرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport به همراه مشخصات و جزئیات. Jabra Elite Sport Headphones با کمترین قیمت های موجود در بازار به همراه ضمانت ...


قیمت و خرید ایرباد جبرا الیت اسپورت Jabra Elite Sport ...

بهترین ضمانت و قیمت ایرباد جبرا الیت اسپورت Jabra Elite Sport، خرید هدفون ... بالا و قابلیت کاهش نویز در ایرفون Jabra Elite Sport از دیگر مزایای این مدل است.


قیمت خرید و فروش هدست و بلوتوث جبرا-JABRA Elite Sport ...

قیمت روز فروشندگان هدست و بلوتوث جبرا-JABRA Elite Sport Wireless برای مقایسه قیمت و خرید با کمترین و ارزان ترین قیمت. ... هدفون جبرا مدل Elite Sport. ۲,۸۸۰ ...


بررسی ایرپاد جبرا مدل Elite Sport Upgraded - کلاغه

۲۵ آبان ۱۳۹۸ - هدفون جبرا مدل Sport Elite Upgraded در واقع ورژن جدیدی از ایرفون‌های اسپورت کاملاً بی‌سیم شرکت جبرا نیست، اما یک تغییر مهم را بروز داده است: وجود ...


Jabra Elite Sport Headphones|هدفون جبرا مدل Elite Sport ...

هدفون جبرا مدل Elite Sport. مشخصات فنی قابلیت اتصال به صورت بي‌سيم از طریق رابط بلوتوث - نسخه‌ی بلوتوث: 4.1 - مقاومت در برابر آب - مقاومت در برابر رطوبت و ...


قیمت خرید هندزفری بلوتوث ورزشی جبرا مدل Elite Sport - ...

خرید اینترنتی هندزفری بلوتوث جبرا ورزشی مدل Elite Sport و دریافت بهترین قیمت انواع هدفون بلوتوث Jabra از فروشگاه آنلاین نشت آپ. کیفیت صدای بالا، مقاومت ...


فروش اقساطی هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم

خرید انواع هدفون و محصولات مرتبط با قیمت مناسب-فروش اقساطی هدفون با اقساط بلند مدت در کوتاهترین زمان.


هدفون جبرا مدل Elite Sport نظرات - offdoon

هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده، ضربان قلب کاربر را محاسبه می‌کند. این ایرباد‌بی‌سیم است و از طریق بلوتوث به دستگاه وصل می‌شود و نسخه‌ی ...


قیمت هدفون جبرا مدل Elite Sport - اسک

قیمت، خرید و فروش اینترنتی، مشخصات، نقد و بررسی هدفون جبرا مدل Elite Sport.


هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم - بروزکالا

میکروفون , کلید مدیریت میزان صدا , Noise Cancelling Microphone/پشتیبانی از استانداردهای CE, FCC, IC, RoHS, REACH/دارای 4 میکروفون با فناوری ...


Jabra Elite Sport - ایران هدفون

Jabra Elite Sport قیمت خرید و فروش ایرفون بلوتوث ورزشی جبرا. ... من بین این مدل و Bose Soundfree Sport دودل هستم و نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم. راحتی توی گوش ...


ارزانترین قیمت فروش هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم

ارزانترین قیمت فروش هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم.


هدفون جبرا مدل Jabra Elite Sport Headphones-فروشگاه ...
حالت کاربردی به نام «HearThrough» در Elite Sport تعبیه شده است که از میکروفن دستگاه استفاده می‌کند تا صدای محیط را در مواقع لازم به داخل گوش راه دهد.


هدفون جبرا مدل Elite Sport | Jabra Elite Sport Headphones

مشخصات فنی هدفون جبرا مدل Elite Sport,قیمت هدفون Jabra Elite Sport Headphones همراه گالری عکس، بررسی فروشگاه اینترنتی مبیت.


قیمت روز خرید هدفون جبرا Elite Sport سری دوم | فروشگاه ...

هدفون Elite Sport یک هدفون کاملا بی سیم می باشد که از طریق بولوتوث به گوشی کاربر متصل می شود. Elite Sport همان طور که از اسم انتخاب شده برای آن بر می آید، یک ...


هندزفری جبرا مدل elite 25e

HeadphoneJabra elite Sport |هدفون جبرا elite Sport در این بین کمپانی جبرا از هدفون بی‌سیم دیگری با نام elite 25e رونمایی نموده که برخلاف هدفون Beoplay E8، این ...


مشخصات ، قیمت و خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport

جدیدترین مدل های لوازم جانبی کامپیوتر با بهترین قیمت , خرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport ,


هدست بی سیم جبرا Jabra Elite Sport Headset - جانبیرتبه: ۳٫۵ - ‏۱۷ رأیهدست بلوتوث جبرا اسپرت الیت، ایرفونی کاملا بی سیم مجهز به حسگر ضربان قلب که با استفاده ... هدست بی سیم جبرا Jabra Elite Sport Headset ... مدل : Jabra Elite.مشاهده همه
(function(){ google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,q,f,h,k,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var l=b.querySelector("div"),m=l.querySelector("div"),c=0,g=l.scrollWidth-l.offsetWidth;if(0

تصاویر بیشتر برای هدفون جبرا مدل Elite Sportگزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین‌آمیز را گزارش دهید. لغوتمام

هندزفری بلوتوثی جبرا الیت اسپورت Jabra Elite Sport - ...

هندزفری بلوتوثی جبرا الیت اسپورت Jabra Elite Sport طراحی ارگونامیک مناسب با گوش اپلیکیشن اختصاصی Jabra Sport Life بهره وری از فناوری شارژ سریع.


Jabra Elite Sport 2nd Generation Headphones - Meghdadit.com

هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم. ... Jabra Elite Sport 2nd Generation Headphones. هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم. امتیاز محصول: Elite Sport ...


هندزفری بلوتوث جبرا مدل Elite Sport

خرید اینترنتی هندزفری بلوتوث جبرا مدل Elite Sport | تیک تاک نماینده جبرا در اصفهان.


Jabra - آپارات

جعبه گشایی و راهنمای استفاده از ایرفون وایرلس Jabra Elite 65t. ایران هدفون ... آنباکسینگ هدفون ورزشی جبرا Elite Sport ... هدست بلوتوث جبرا مدل Jabra Supreme.


هدفون بي سيم جبرا مدل elite sport نسل دوم Jabra Elite Sport ...
هدفون بي سيم جبرا مدل elite sport نسل دوم Jabra Elite Sport 2nd Generation Headphones. ۲,۸۰۰,۰۰۰-تومان. ست - استریو - 20 تا 20,000 هرتز - 100 هرتز تا 10 ...


خرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport kala.irرتبه: ۳٫۸ - ‏۵۲ مرورخرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport kala.irمرجع عظیمی از معتبرترین برندها ضمانت کالا - بهترین قیمت را با ما تجربه کنید.

هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم | | اینمال

هدفون بی سیم جبرا مدل Elite Sport نسل دوم ... تجهیزات جانبی, هدفون, هدفون، هدست، میکروفون برچسب: 2399000 تومان, Jabra Elite Sport 2nd Generation Headphones, ...


هدفون جبرا مدل Elite Sport | | اینمال

هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده، ضربان قلب کاربر را محاسبه می‌کند. این ایرباد‌ بی‌سیم است و از طریق بلوتوث به دستگاه وصل می‌شود و نسخه‌ی ...


هدفون جبرا jabra مدل ELITE SPORT - فروشگاه آرمان پلاس

هدفون جبرا jabra مدل ELITE SPORT هدفون های برند جبرا با قیمت عمده headphone jabra مدل ELITE SPORT با کارانتی معتبر در آرمان پلاس.


تحلیل و بررسی هدفون بی سیم جبرا Jabra Elite 65t - ...

برقراری اتصال هدفون تو گوشی بلوتوث جبرا Jabra Elite 65t به دستگاه های ... که در مورد هر دو مدل Elite 65t باید توجه داشته باشید این است که برخلاف Elite Sport هیچ ...


جبرا مدل Elite Sport - بازار دیجیتال - وان بازار

جبرا مدل Elite Sport,خرید و فروش کالای معرفی شده توسط بازار دیجیتال در مجموعه وان ... هدفون «Elite Sport» که شرکت «جبرا» آن را تولید کرده که ضربان قلب کاربر را ...


هدفون Elite Sport جبرا در IFA 2016 معرفی شد - گجت نیوز

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - جبرا در نمایشگاه IFA 2016 از هدفون Elite Sport که به معنای واقعی بیسیم ... قبلی رونمایی از صدها مدل برای سفارشی‌سازی ظاهر گجت‌های پوشیدنی ...


لوازم جانبی ، یوسامس, راک, جبرا در فروشگاه پارسیس موبایل

Jabra Elite Sport Headphones. امتیاز کاربران: 5.00 (از مجموع 1 رای) ... هدفون بلوتوث جبرا مدل Elite 65E ... Jabra Sport Pulse Special Edition wireless earphone.


نقد و بررسی هندزفری بی سیم جبرا Elite 75t | به‌نظررتبه: ۵ - ‏۱ رأی۱ دی ۱۳۹۸ - پیشنهاد ما به شما، هندزفری بی سیم جبرا مدل Elite 65t است. علی رغم شارژر Micro_USB این هدفون، دارای قابلیت کیفیت صدا، دوام باطری، مقاوم، و ...

قیمت خرید و مشخصات فنی هدفون جبرا مدل Elite Sport | ...

قیمت خرید و مشخصات فنی هدفون جبرا مدل Elite Sport | بهترین قیمت و کیفیت انواع تجهیزات جانبی کامپیوتر نظیر هدست ، هدفون و... در بازار ایران.


هدفون بی سیم جی بی ال مدل REFLECT MINI 2

۷ ساعت پیش - خرید هدفون جی بی ال مدل Reflect Mini BT ، خرید JBL Reflect Mini BT Headphone ، لیست ... JBL Reflect Mini ... JBL Reflect Mini 2 Wireless Sport Headphones. ... جبرا‌ تالک 2 | Jabra Talk 2 Bluetooth Handsfree هندزفری بلوتوث Reflect Mini BT . ... هدفون بی سیم جی بی ال مدل EVEREST ELITE 750NC · اتمام موجودی.
خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport ارزان,هدفون جبرا مدل Elite Sport با قیمت ارزان,خرید Jabra ارزان,Jabra با قیمت ارزان,خرید پستی هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport با قیمت 2880000,خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport فقط 2880000,خرید Jabra هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید Jabra با قیمت 2880000,kharid هدفون جبرا مدل Elite Sport,gheymat هدفون جبرا مدل Elite Sport, فروشگاه هدفون جبرا مدل Elite Sport خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport قیمت : 2880000 تومانبرند : Jabraخرید پستی هدفون جبرا مدل Elite Sport قیمت هدفون جبرا مدل Elite Sport  برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.   نقد و بررسی تخصصی شرکت جبرا با معرفی هدفون Elite Sport به‌صورت جدی وارد بازار رقابتی هدفون‌های بی‌سیم توگوشی شده است. با این‌حال علاوه‌بر حذف کابل رابط بین دو گوشی (توگوشی‌ها به‌صورت جداگانه از هم عمل کرده و با سیم به هم وصل نشده‌اند)، شرکت جبرا حسگر ضربان قلبی را که درواقع از هدفون Sport Pulse قرض گرفته ‌شده، در این… خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport ارزان,هدفون جبرا مدل Elite Sport با قیمت ارزان,خرید Jabra ارزان,Jabra با قیمت ارزان,خرید پستی هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید اینترنتی هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport با قیمت 2880000,خرید هدفون جبرا مدل Elite Sport فقط 2880000,خرید Jabra هدفون جبرا مدل Elite Sport,خرید Jabra با قیمت 2880000,kharid هدفون جبرا مدل Elite Sport,gheymat هدفون جبرا مدل Elite Sport,