خرید شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes 


قیمت : 36000 تومان


برند : Nili


خرید پستی شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes 


قیمت شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes  


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes


   


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید. 


برند «نیلی» یک برند ایرانیست که در زمینه لباس نوزادی فعالیت می‌کند. این برند همواره تلاش بر آن داشته است تا با مد نظر قرار دادن حساسیت های موجود در زمینه لباس، محصولاتی را تولید کند که در عین زیبایی، با پوست حساس نوزاد سازگار باشد. کیفیت بالا و استفاده از الیاف پنبه‌ای، ویژگی بارز لباس‌های این شرکت است.

محصولی که می‌بینیم یک شلوار کمر کشی از مدل (Navy Blue Stripes) همین برند است. این شلوار با زمینه طوسی‌رنگ و سرمه‌ای در قسمت‌های پایین کار، برای نوزاد پسر مناسب است. این شلوار دارای کمر کشی نرم بوده و جنس پنبه‌ای آن، راحتی هرچه تمام‌تر را برای نوزاد به ارمغان می‌آورد. با توجه به الیاف پنبه‌ای به کار رفته در دوخت، این شلوار به عنوان لباس نوزادی داخل خانه برای تمامی فصل‌ها مناسب است. با این حال با توجه به دمای بدن نوزاد، برای فصل پاییز و زمستان می‌توانید از یک شورت عینکی برای زیر این شلوار استفاده کنید. این لباس در برابر شست‌و‌شو فوق‌العاده مقاوم بوده و ضدحساسیت است. با توجه به راهنمای انتخاب سایز و سن نوزاد خود، می‌توانید انتخاب درستی برای سایز لباس او داشته باشید.

برای شست‌و‌شو این لباس نوزادی از دمای 30 درجه سانتی‌گراد آب استفاده کنید تا ظاهر زیبای کار و لطافت آن حفظ شود.


 تصاویر بیشتر


 شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes
شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes
شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes


 


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.


 


 
فروشگاه شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes خرید شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes قیمت : 36000 تومانبرند : Niliخرید پستی شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes قیمت شلوار نوزادی نیلی مدل Navy Blue Stripes  برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.    برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید. برند «نیلی» یک برند ایرانیست که در زمینه لباس نوزادی فعالیت می‌کند. این برند همواره تلاش بر آن داشته است تا با مد نظر قرار دادن حساسیت های موجود در زمینه لباس، محصولاتی را تولید کند که در عین زیبایی، با پوست حساس نوزاد سازگار باشد. کیفیت بالا و استفاده…