close
دانلود آهنگ جدید
صندلی سفری تاشو توریست طرح 4

خرید صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 


قیمت : 210000 تومان


برند : Tourist


خرید پستی صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 


قیمت صندلی سفری تاشو توریست طرح 4  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.صندلی سفری تاشو توریست طرح 4


 


نقد و بررسی تخصصی

اغلب وسایلی که برای استفاده در زمان سفر یا کمپینگ طراحی و ساخته می‌شوند، تجهیزاتی هستند که می‌توانند آسایش بیشتری را در زمان سفر به ارمغان آورند. استفاده از یک صندلی‌ مناسب به شما کمک خواهد کرد تا در زمان سفر، از زیبایی‌های طبیعت اطراف خود لذت بیشتری ببرید. صندلی سفری تاشوی «توریست طرح 4» به گونه‌ای ساخته و طراحی شده است که بتوان آن را به سادگی در حین سفر به همراه داشت و با استفاده از آن راحتی بیشتری را تجربه کرد.

طراحی و ساخت

رویه‌ی پارچه‌ای برزنتی به‌کاررفته در ساخت این صندلی، ساختاری مقاوم دارد تا بتوانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. درواقع ازآنجاکه تجهیزاتی نظیر صندلی در زمان سفر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است در گذر زمان دچار پوسیدگی یا پارگی شوند. با توجه به اهمیت این موضوع، برای این صندلی پارچه‌ای مستحکم در نظر گرفته شده است تا در اثر استفاده‌ی زیاد، کیفیت اولیه‌ی خود را از دست ندهد.

 

 

 

 

این صندلی چهار ‌پایه‌ی آهنی دارد که مقاومت آن را دربرابر فشار و ضربه تا حد بسیار زیادی افزایش داده است. البته باید این نکته را در نظر داشت که آهن به ‌‎کاررفته در آن، در کنار ایجاد مقاومت بالا، باعث وزن نسبتا زیاد آن شده است که شاید برای حمل دستی طولانی‌مدت ایجاد خستگی کند.

 

 

 

 

ابعاد این صندلی به گونه‌ای تعیین شده که برای استفاده‌ی یک نفر بسیار مناسب است. این صندلی همچنین ساختاری تاشو دارد که به شما این مزیت را می‌دهد تا در صورت نیاز، آن را در ابعادی کوچک‌تر نسبت به حالت باز‌شده جمع کنید. شما پس از جمع‌کردن این صندلی می‌توانید آن را به‌راحتی درون وسیله‌ی نقلیه‌ی خود قرار دهید تا هنگام سفر بتوانید بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.

 

 

 

 

قسمت‌های مختلف چهار پایه‌ی آهنی این صندلی به وسیله‌ی پدهای پلاستیکی به یکدیگر وصل شده‌اند که باعث افزایش دوام این صندلی می‌شوند. همچنین لبه‌های پارچه‌ی متصل به صندلی، به این پد پلاستیکی دوخته شده است که از پاره‌شدن و جدا‌شدن لبه‌های آن از صندلی جلوگیری می‌کند.

 

 

 

 

این صندلی دو دسته با روکش پارچه‌ای دارد که روی دسته‌ی سمت چپ آن محلی مخصوص برای نگهداری لیوان تعبیه شده است تا بتوانید با تکیه‌دادن به آن و قراردادن لیوان نوشیدنی خود، از آن به بهترین شکل استفاده کنید.

 

 

 

در قسمت زیرین نشیمن‌گاه این صندلی، کیف پارچه‌ای قرار گرفته است که با استفاده از آن می‌توانید وسایل و تجهیزات خود را برای استفاده‌ی سریع‌تر در دسترس قرار دهید.

نتیجه‌گیری

استفاده از یک صندلی‌ راحت نظیر صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 به شما کمک خواهد کرد تا در زمان سفر، طبیعت‌گردی، ماهیگیری و به‌طورکلی در محیط‌های خارج از خانه، با راحتی بیشتر از طبیعت زیبای اطراف خود لذت ببرید. این صندلی با توجه به چهار پایه‌ی آهنی مستحکم، قابلیت تا‌شدن و رویه‌ی پارچه‌ای مقاوم می‌تواند در هر سفر همراه شما باشد و به شما کمک کند تا به کمک آن از استراحت در دل طبیعت لذت ببرید.

ویژگی‌های کلی صندلی سفری تاشو توریست طرح 4


  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


صندلی سفری تاشو «توریست طرح 4» برای استفاده در طول سفر بسیار کاربردی است. این صندلی، تاشو و قابل‌حمل بوده و این ویژگی آن را به وسیله‌ای مناسب برای سفر تبدیل می‌کند. صندلی موردبحث دارای رویه‌ای پارچه‌ای از جنس برزنت بر روی اسکلت آهنی تشکیل شده است. این پارچه‌ ساختاری مقاوم دارد که یک ویژگی مطلوبی برای صندلی سفری محسوب می‌شود. اسکلت آهنی این صندلی است. این فلز به‌دلیل مقاومت بالایش، همیشه یکی از پرکاربردترین مواد در تولید تجهیزات سفر و کوه‌نوردی بوده است. یکی از ویژگی‌های این صندلی، داشتن دو دسته با روکش پارچه‌ای است که طراحی آن را زیباتر کرده و امکان تکیه‌‌دادن دست را فراهم می‌کند. محل مخصوص نگهداری لیوان، یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی این محصول است. این ویژگی‌ها شاید ساده به‌نظر برسند؛ اما تمام آن‌ها هنگام مسافرت جزو امکانات بسیار مفید تلقی‌ خواهند شد. این صندلی کاملا تاشوست و در این حالت، حجم کمی را اشغال می‌کند. به همین دلیل و به‌منظور سهولت بیشتر در حمل‌ونقل هنگام سفر، یک کاور مخصوص همراه این محصول وجود دارد که می‌تواند صندلی را در حالت جمع‌شده در خود جای دهد. وزن این صندلی هم بسیار کم است و تنها کمی بیشتر از دو کیلوگرم وزن دارد. وجود یک کیف در کنار دسته‌ی صندلی هم ویژگی مهمی محسوب می‌شود که کمک می‌کند تا وسایل همراه را در زمان استراحت بتوان به خوبی در کنار خود داشت.


 تصاویر بیشتر


 صندلی سفری تاشو توریست طرح 4
صندلی سفری تاشو توریست طرح 4
صندلی سفری تاشو توریست طرح 4


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.صندلی سفری تاشو توریست طرح 4
صندلی سفری تاشو توریست طرح 4
صندلی سفری تاشو توریست طرح 4


 


 

فروشگاه صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 خرید صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 قیمت : 210000 تومانبرند : Touristخرید پستی صندلی سفری تاشو توریست طرح 4 قیمت صندلی سفری تاشو توریست طرح 4  برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.   نقد و بررسی تخصصی اغلب وسایلی که برای استفاده در زمان سفر یا کمپینگ طراحی و ساخته می‌شوند، تجهیزاتی هستند که می‌توانند آسایش بیشتری را در زمان سفر به ارمغان آورند. استفاده از یک صندلی‌ مناسب به شما کمک خواهد کرد تا در زمان سفر، از زیبایی‌های طبیعت اطراف خود لذت بیشتری ببرید. صندلی سفری تاشوی «توریست طرح 4» به گونه‌ای…