خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband 


قیمت : 350000 تومان


برند : Nillkin


خرید پستی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband 


قیمت هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband


   


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


هدست بلوتوث Soulmate Neckband Wireless Earphones محصولی از کمپانی محبوب نیلکین است. نیلکین از شرکت های تولید کننده لوازم جانبی گوشی موبایل است که محصولات با کیفیتی را تا به حال عرضه کرده است. یکی از این محصولات که در سال 2019 عرضه شد هدست بلوتوث Soulmate Neckband میباشد.
اتصال به Soulmate Neckband از طریق بلوتوث با ورژن 5 است که به جرات می توان گفت سرعت آن دو برابر ورژن 4.2 است. هندزفری nillkin soulmate دارای باتری داخلی 160 میلی آمپری بوده و باتری آن در مدت زمان 2 ساعت به شارژ کامل خود می رسد و بعد از آن قادر است به مدت 15 ساعت برای پخش موسیقی و مکالمه به همراه شما باشد. به خاطر داشته باشید سری های این محصول مگنتی هستند، زمانی که سری ها به یکدیگر متصل میشوند دستگاه در حالت استندبای قرار میگرد و به محض جداشدن اماده کار میشود با این ترفند میتوانید برای مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کنید.
دامنه فرکانس این هندزفری 20000_20 هرتز است که باعث شده تا بتواند تمامی صدا های زیر و بم را دریافت کند و تمامی سبک های موسیقی را با جزئیات کامل به گوش شنونده برساند همچنین به دلیل تعبیه درایو های دینامیکی 10 میلیمتری درSoulmate Neckband Wireless Earphones کیفیت صدا بسیار خوب و قابل قبول میباشد.
شما می توانید به طور همزمان به دو گوشی تلفن همراه متصل شده و بین آنها آزادانه سوئیچ کنید. همچنین شما می توانید این ایرفون نیلکین را به دستگاه بلوتوث (Apple,Android,PC) برای تماس های تلفنی، موسیقی و ویدئو متصل کنید.
داخل پک این محصول سری های سیلیکونی قرار دارد که باعث شده تا در بهترین حالت ممکن بتوانید از این محصول استفاده کنید. بر روی این محصول کلید های فیزیکی قرار دارد که می توانید از طریق آن کنترل موسیقی و تماس ها و تغییرات ولوم را بر عهده بگیرید. شما می توانید با استفاده از این محصول مکالمه ای بسیار شفاف و بدون نویز را تجربه کنید و این امر را مدیون میکروفون HD به کار رفته در این محصول می باشیم.
به دلیل برخورداری از استاندارد IPX4 برای ورزشکاران گزینه بسیار مناسبی است زیرا راه های نفوذ رطوبت و عرق را به طور کلی بسته است .


 تصاویر بیشتر


 هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband
هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband
هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband
هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband
هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband


 


 

خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband ارزان,هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت ارزان,خرید Nillkin ارزان,Nillkin با قیمت ارزان,خرید پستی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید اینترنتی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت 350000,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband فقط 350000,خرید Nillkin هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید Nillkin با قیمت 350000,kharid هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,gheymat هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband, فروشگاه هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband ارزان,هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت ارزان,خرید Nillkin ارزان,Nillkin با قیمت ارزان,خرید پستی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید اینترنتی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت 350000,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband فقط 350000,خرید Nillkin هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید Nillkin با قیمت 350000,kharid هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate… خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband ارزان,هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت ارزان,خرید Nillkin ارزان,Nillkin با قیمت ارزان,خرید پستی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید اینترنتی هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband با قیمت 350000,خرید هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband فقط 350000,خرید Nillkin هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,خرید Nillkin با قیمت 350000,kharid هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,gheymat هدفون بی سیم نیلکین مدل Soulmate Neckband,