خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 


قیمت : 359000 تومان


برند : Orico


خرید پستی دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 


قیمت دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 



 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.



دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1


 


نقد و بررسی تخصصی

اگر از محصولات اپل استفاده می‌کنید برای انتقال تصاویر گوشی یا آیپدتان روی مانیتور بزرگ‌تر نیاز به دانگل مخصوص دارید. در گذشته اگر قصد داشتیم اطلاعات گوشی را روی صفحه بزرگتر به نمایش بگذاریم باید در وهله اول اطلاعات را روی فلش یا هارد ریخته سپس به تلویزیون یا مانیتور بزرگ متصل کنیم. این کار زمان بسیاری از ما می‌گرفت به خصوص برای افرادی که از محصولات اپل استفاده می‌کنند این پروسه پیچیده‌تر است و در بسیاری از مواقع وسیله مورد نیاز برای انتقال اطلاعات وجود نداشت. همین باعث شده تا دانگل‌های HDMI محبوبیت بسیاری پیدا کنند. وظیفه این دانگل‌ها انتقال تصویر گوشی به مانیتور یا تلویزیون است. اگر قصد تهیه دانگل دارید، دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 یکی از گزینه‌هایتان است. در ادامه بیشتر با این مدل آشنا می‌شویم.

طراحی و امکانات

اگر از محصولات اپل استفاده می‌کنید حتما از پیچیدگی انتقال اطلاعات از گوشی به دستگاهی جز اپل اطلاع دارید. این دانگل مانند پل ارتباطی بین گوشی یا تبلت با تلویزیون است. دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 به‌صورتی طراحی شده تا فضای زیادی را اشغال نکند. شما قادرید این دانگل را در جیب یا در کیفتان قرار دهید. این مدل مشکی‌رنگ و جنس استفاده‌شده برای این دانگل ABS است. استفاده از جنس باعث شده تا این دانگل وزن زیادی نداشته باشد. این مدل برای کار کردن نیازی به باتری ندارد و منبع تغذیه آن پورت USB است. این ویژپگی باعث شده تا در جلسات مهم یا هنگام تماشای فیلم ارتباطتتان قطع نشود. این دانگل قابلیت پشتیبانی از کیفیت 1080P را دارد. برای استفاده از این دستگاه باید یک سمت کابل را به تلویزیون و سری دیگر را به گوشیتان متصل کنید.

می‌توانید از این دانگل برای پرزنت کارتان در جلسات استفاده کنید. برای مثال در جلسه باید فایلی را پرزنت کنید و این فایل روی گوشی‌تان است. با استفاده از این دانگل می‌توانید گوشی‌تان را به مانیتور یا تلویزیون متصل کنید و تصویر گوشی‌تان باکیفیت بالا روی مانیتور نمایش داده می‌شود.

Plug And Play

برخی از دانگل‌های موجود در بازار برای اتصال نیاز به برنامه دارند و این کار می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد. دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 به ویژگی Plug And Play مجهز شده است. این ویژگی بدین معناست که برای استفاده از دانگل تنها باید گوشی یا تبلتتان را به آن متصل کنید. این دانگل به هیچ نرم‌افزاری نیاز ندارد. این ویژگی باعث شده تا سرعت عملتان افزایش یابد و کار کردن با این دانگل آسان باشد.

نتیجه‌گیری

اگر قصد دارید صفحه‌نمایش آیفون یا آیپدتان را روی تلویزیون بزرگتر بیاندازید، دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 یکی از گزینه‌هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده تا ارزش خرید این مدل افزایش یابد، اتصال آسان بدون نیاز به نصب برنامه است. این مدل بدون لگ و کاهش کیفیت تصویر را به تلویزیون انتقال می‌دهد.


 



 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.



 


برای انتقال تصویر گوشی به صفحه‌نمایش بزرگ باید دانگل منلاسب تهیه کنید. اگر محصولات اپل دارید، می‌توانید از دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 استفاده کنید. به انتقال تصویر از گوشی به مانیتور یا تلویزیون حالت  Mirror یا آینه هم گفته می‌شود.این ویژگی برای زمانی که قصد تماشای فیلم دارید کارایی بسیاری دارد. این مدل از کیفیت 4K پشتیبانی می‌کند. شما با استفاده از این مدل می‌توانید بازی‌هایتان را روی صفحه بزرگ‌تر انجام دهید. از همین رو کیفیت تصاویرتان با افتی مواجه نمی‌شود. از این مدل برای جلسات و پرزنت کار می‌توانید استفاده کنید. اگر شما هم تمام فایل‌هایتان روی گوشی‌تان است استفاده از این مبدل به کارتان می‌آید. این مدل به صورتی طراحی‌شده تا فضای زیادی را اشغال نکند. این مبدل برای محصولات اپل مناسب است. پشتیبانی از سیگنال‌های 2.5G و 5G باعث شده تا تصاویرتان بدون کوچک‌ترین لگ و تأخیری باشد.


 



تصاویر بیشتر


 



دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1
دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1
دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.



دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1


 


 




خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 ارزان,دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت ارزان,خرید Orico ارزان,Orico با قیمت ارزان,خرید پستی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید اینترنتی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت 359000,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 فقط 359000,خرید Orico دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید Orico با قیمت 359000,kharid دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,gheymat دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1, فروشگاه دانگل HDMI اوریکو مدل PE-P1 خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 ارزان,دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت ارزان,خرید Orico ارزان,Orico با قیمت ارزان,خرید پستی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید اینترنتی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت 359000,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 فقط 359000,خرید Orico دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید Orico با قیمت 359000,kharid دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,gheymat دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1, خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 ارزان,دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت ارزان,خرید Orico ارزان,Orico با قیمت ارزان,خرید پستی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید اینترنتی دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 با قیمت 359000,خرید دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1 فقط 359000,خرید Orico دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,خرید Orico با قیمت 359000,kharid دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,gheymat دانگل HDMI اوریکو مدل PE P1,